Canva-Champion-Canva-Prispevatel-Canva-Tvurce-Znas-rozdil?

Víš, jaký je rozdíl mezi Canva Creator, Canva Contributor a Canva Champion?

Tři nejčastěji slýchané pojmy. Snad každý, kdo aplikaci Canva používá, je už slyšel. Ale víte přesně, co znamenají?

Kdo je Canva Champion

Canva Champion neboli Canva Partner je ten, kdo má s aplikací Canva partnerství formou affiliate. Tím mám na mysli, že vám může poskytnout přes svůj link 30denní verzi zdarma, kde si vyzkoušíte Canva Pro. Pokud se rozhodnete si Canva Pro pořídit a zaplatíte si členství, bude Canva Partner dostávat provizi za to, že si členství platíte.

Já sama jsem Canva Champion a mám přístup do uzavřené komunity všech Canva Champions, kde jsou i zástupci aplikace Canva. V této komunitě nám odpovídají na naše otázky a problémy i individuálně, často jde o otázky, na které odpověď jinde nenajdete.

Pokud byste tedy potřebovali s aplikací Canva poradit, tak se mě můžete zeptat a pokud nebudu odpověď znát přímo já, zjistím odpověď od ostatních Canva Champions.

Můžete si přes můj link pořídit členství v Canva Pro na 30 dní zdarma.

Canva Přispěvatel (nově Canva Tvůrce prvků)

Canva Contributor neboli Canva Přispěvatel je člověk, který vytváří prvky do aplikace Canva. Proto aktuálně došlo k přejmenování na Canva Elements Creator neboli tvůrce Canva prvků.

Prvky neboli elementy jsou rámečky, obrázky, fotky, grafiky, videa apod., které můžete v Canvě ve svých návrzích využívat. Nejedná se o samotnou šablonu, ale pouze o prvek. Níže můžete vidět prvky, které jsem vytvářela já.

Já sama jsem Canva Elements Creator (původně Canva Contributor). Pokud vám tedy nějaké prvky chybí, dejte mi vědět a můžu je pro vás vytvořit.

Canva-Champion-Canva-Prispevatel-Canva-Tvurce-Znas-rozdil?-Blog-Kristyna-Vosykova

Kdo je Canva Tvůrce

Canva Creator neboli Canva Tvůrce je speciální člen Canva týmu. Nejedná se o zaměstnance Canvy, většinou jde o podnikatele, kteří tvoří šablony pro Canvu. Jde o šablony, které můžete přímo v aplikaci vybrat a používat.

Canva Creatorem nemůže být každý. Je potřeba mít za sebou dostatečné portfolio, které prochází kontrolou. Canva si přímo vybírá a schvaluje tvůrce šablon.

Aktuálně je program pozastavený, tj. můžete podávat přihlášky, ale schvalují každoročně jen velmi malé množství lidí (pokud vůbec). Naopak je nově vytvořený program Canva Expert, který funguje obdobně, ale lidé jsou vybíráni ještě přísnějším způsobem.

Ačkoli mám zaslanou přihlášku i portfolio, zatím čekám na schválení (pokud k němu kdy dojde). Mé šablony tak naleznete na e-shopu, případně je pro vás mohu vytvořit na míru.

Zajímá tě aplikace Canva a chceš vědět víc?

Sleduj mě na Instagramu nebo se rovnou přihlaš k newsletteru, kde tě budu informovat nejen tipy na obsah, ale i o novinkách v aplikaci Canva.