Studnice nápadů na tvůj obsah

Individuální konzultace

Tvoř příspěvky, které zaujmou tvoji cílovku. 

Jednoduše, rychle a smysluplně!

Už žádné sezení a přemýšlení nad prázným monitorem, ale

Vždycky víš, o čem psát

Na konzultaci spolu projdeme tvá témata a nastavíme obsah tak, abys vždycky věděl/a, co máš svému publiku říkat. Vždy budeš vědět, co dát za příspěvek

Cílená hra s klientem​

Sestavíme obsahový plán tak, aby tě chtěl tvůj ideální klient nejen sledovat, ale opakovaně u tebe nakupovat.

Publikační plán tobě na míru​

Rozsekáme jedno téma na menší kousky, abys ho klientům dávkoval/a postupně. Nezapomenu ani na zábavný obsah, který bude bavit tebe i tvé sledující.​

1
konzultace
1
minut
1 +
nápadů
1 %
připravenost

Co říkají ti, co už svou studnici mají?

Měla jsem konzultaci s Kristýnkou, už ta byla plná nápadů, otevřenějších kroků a fontána radosti z předem daného úspěchu.

Když mi přišel Seznam nápadů, byl přímo pro mě - jmenovitě, doplněný obrázky, nádherné grafické provedení. Ta žena je určitě kaligrafka 😁

Nápady proudí jeden přes druhý, zároveň zpracování i s poznámkami, co k čemu slouží a kam a jak se dá dané téma použít i dál. Vůbec to není seznam původní myšlenky na měsíc či rok. Nýbrž minimálně na mou oblíbenou 5letku.

Tato služba je naprostý nováček, ale rozhodně na trhu chyběla. Díky za kreativce, jako je Kristýna Vosyková.
Před začátkem konzultace jsem čekala, že Kristýna bude pouze zjišťovat moje „zadání“. Ale už v průběhu hodinové konzultace mi od ní přicházely skvělé nápady. Vycházela z mých životních i profesních zkušeností a ukázala mi, že moje zdánlivě neslučitelné pracovní oblasti se vlastně skvěle doplňují.

Moc se mi líbilo, že v této konzultaci se šlo přímo a konkrétně k věci. Žádné obecné návody.

Po naší konzultaci jsem dostala emailem seznam konkrétních příspěvků pro sociální sítě na celý měsíc. V krásně výtvarně zpracovaném souboru přišel obsáhlý soupis příspěvků, vždy název a k němu podrobnější charakteristika na několik řádků.

Přesně promyšlená a vysvětlená strategie tvorby a řazení příspěvků mě zaujaly. Tyto příspěvky, které mi Kristýna vytvořila přímo „na míru“ na jeden měsíc, mohu tedy používat jako vodítko k tvoření příspěvků v dalších měsících.
S Kristýnou jsem řešila, jak mám rozdělovat příspěvky na Facebooku tak, aby na sebe navazovaly.

Vytvořily jsme spolu super pecka plán, který mě do té doby vůbec nenapadl.

Moc mě nadchlo, jak ze sebe Kristýna střílí jeden nápad za druhým.

Ačkoli neexistuje nahrávka, tak mám všechno, o čem jsme mluvili, v hezky zpracovaném PDF.

Na co se mě často ptáte

Před začátkem konzultace mi pouze vyplníš dotazník. Budu se v něm ptát primárně na tvoje požadavky, co si z konzultace chceš odnést, např. dlouhodobá témata na celý rok, jednotlivé příspěvky na měsíc dopředu apod. Nic víc nepotřebuješ.

Po objednání ti přijde na mail odkaz, kde si můžeš konzultaci rezervovat. Zároveň ti přijde odkaz na dotazník.

Před konzultací mi vyplníš dotazník, kde budou základní informace, které potřebuji před začátkem konzultace vědět (např. tvoje základní požadavky a odkazy na web a sítě).

V průběhu konzultace se nejprve doptám na tvoje požadavky. Po jejich upřesnění se spolu budeme bavit o tvém podnikání a tvém zaměření. Nemusíš si vůbec nic psát, celá konzultace je nahrávána.

Po konzultaci do 5 pracovních dní ode mne obdržíš na e-mail záznam z konzultace (posílám přes Úschovnu nebo Uloženku). 

Konzultace je vhodná pro všechny, kteří bojují s tvorbou obsahu.

Je jedno, jestli nemáš nastavená témata o čem dlouhodobě psát, nebo jestli máš jen krátkodobý blok s vymýšlením příspěvků (např. měsíc).

Na konzultaci se zaměříme konkrétně na tebe a tvoji strategii a vymyslíme témata nebo obsah, kterého se můžeš v následujícím období držet.

Na konzultaci se spolu pobavíme o tvém podnikání. Já se budu ptát na konkrétní otázky, na které ty budeš pouze odpovídat. V průběhu rozhovoru přichází nápady samy, já tě na ně upozorňuji a říkám ti je. Nemusíš tedy sama nic zapisovat.

Tímto způsobem tvoříme obsah společně – ty o něm mluvíš, já ho specifikuji, zapisuji a sumarizuji.

Konzultační hodiny mám dané dopředu. Jde o všední dny 14-15:30 a pak pondělí až čtvrtek od 18 do 20 hodin. Po zaplacení objednávky ti přijde odkaz, kde si můžeš konzultaci rezervovat. Uvedené jsou všechny časy, kdy se ti mohu věnovat a které zatím nejsou obsazené. 

Pokud budeš potřebovat čas, který v nabídce není (např. víkend), napiš mi a domluvíme spolu individuální termín.

V průběhu konzultace s klienty řeším nejčastěji dvě rozdílné oblasti.

V prvním případě se klient potřebuje zaměřit na dlouhodobou práci s obsahem. Tady hledáme témata, kterých se může v průběhu roku držet tak, aby zvyšoval povědomí o sobě a svém podnikání. Výstupem je tak nejčastěji 12 konkrétních témat, se kterými je možné pracovat jak na webu, tak na sociálních sítích. Témata vychází z tvojí dlouhodobé strategie a podnikatelských cílů. Pokud bys vůbec neměla ponětí o tom, o čem v rámci svého podnikání mluvit, určíme spolu 3-5 základních všeobecnějších témat, která bys měla na webu a sítích zohlednit.

Druhým případem jsou klienti, kteří mají jen krátkodobý výpadek a potřebují příspěvky např. na následující měsíc nebo dva. V tomto případě se zaměřuji na krátkodobý plán a vymýšlíme konkrétní možnosti na příspěvky, které je vhodné zveřejňovat, aby vedly k určenému cíli (např. prodeji konkrétního kurzu).

Vždy bude záležet na konkrétním zadání. Nicméně hlavními sítěmi, které s klienty řeším, jsou Instagram, Facebookový profil nebo stránka, Facebooková skupina, Pinterest a nově i TikTok. Dále jde často o propojení s obsahem na blogu.

Naopak upozorňuji, že má orientace na LinkedIn a Twitteru je omezená. Můžeme se tedy zaměřit na témata na obsah, ale v případě bližších informací o fungování těchto sítí tě odkážu na jiné specialisty.

1 konzultace

Dle tvých požadavků společně probereme a vymyslíme témata na web a sociální sítě tak, aby na sebe perfektně navazovala a usnadnila ti co nejvíce tvoření příspěvků.

1 250,- Kč

1 konzultace

Dle tvých požadavků společně probereme a vymyslíme témata na web a sociální sítě tak, aby na sebe perfektně navazovala a usnadnila ti co nejvíce tvoření příspěvků.

1 450,- Kč