Oživ svojí grafiku

Individuální konzultace

Tvořte grafiku, která publikum zaujme.

Jednoduše, rychle a smysluplně!

Konzultace grafiky Oziv svoji grafiku

Už žádné přemýšlení nad tím, co ti na tom obrázku nesedí, ale

Detailní zpětná vazba na tvou tvorbu

Na konzultaci spolu projdeme tvojí tvorbu a dostaneš detailní zpětnou vazbu. Budeš tak vědět, co a jak bys měl/a upravit.

Nejsi v tom sama/sám

Jsem tvůj partner a poradím ti ohledně veškerých změn. Je jedno, jestli nevíš, co ti na tvém výtvoru nesedí, kde hledat inspiraci nebo jak nastavit aplikaci Canva. Teď už v tom nejsi sama/sám.

Tipy pro tvou budoucí tvorbu

Řeknu ti, kde děláš nejčastější chyby v designu a grafice. Budeš tak přímo vědět, na co si v budoucnu dát větší pozor a neopakovat ty stejné chyby.

konzultace
1
upřímná zpětná vazba
1 %

Co říkají ti, co už svou studnici mají?

Měla jsem konzultaci s Kristýnkou, už ta byla plná nápadů, otevřenějších kroků a fontána radosti z předem daného úspěchu.

Když mi přišel Seznam nápadů, byl přímo pro mě - jmenovitě, doplněný obrázky, nádherné grafické provedení. Ta žena je určitě kaligrafka 😁

Nápady proudí jeden přes druhý, zároveň zpracování i s poznámkami, co k čemu slouží a kam a jak se dá dané téma použít i dál. Vůbec to není seznam původní myšlenky na měsíc či rok. Nýbrž minimálně na mou oblíbenou 5letku.

Tato služba je naprostý nováček, ale rozhodně na trhu chyběla. Díky za kreativce, jako je Kristýna Vosyková.
Před začátkem konzultace jsem čekala, že Kristýna bude pouze zjišťovat moje „zadání“. Ale už v průběhu hodinové konzultace mi od ní přicházely skvělé nápady. Vycházela z mých životních i profesních zkušeností a ukázala mi, že moje zdánlivě neslučitelné pracovní oblasti se vlastně skvěle doplňují.

Moc se mi líbilo, že v této konzultaci se šlo přímo a konkrétně k věci. Žádné obecné návody.

Po naší konzultaci jsem dostala emailem seznam konkrétních příspěvků pro sociální sítě na celý měsíc. V krásně výtvarně zpracovaném souboru přišel obsáhlý soupis příspěvků, vždy název a k němu podrobnější charakteristika na několik řádků.

Přesně promyšlená a vysvětlená strategie tvorby a řazení příspěvků mě zaujaly. Tyto příspěvky, které mi Kristýna vytvořila přímo „na míru“ na jeden měsíc, mohu tedy používat jako vodítko k tvoření příspěvků v dalších měsících.
S Kristýnou jsem řešila, jak mám rozdělovat příspěvky na Facebooku tak, aby na sebe navazovaly.

Vytvořily jsme spolu super pecka plán, který mě do té doby vůbec nenapadl.

Moc mě nadchlo, jak ze sebe Kristýna střílí jeden nápad za druhým.

Ačkoli neexistuje nahrávka, tak mám všechno, o čem jsme mluvili, v hezky zpracovaném PDF.

Na co se mě často ptáte

Pokud chcete řešit váš konkrétní návrh, poprosím vás o přiložení ukázky návrhu.

Po objednání vám přijde na e-mail odkaz, kde si můžete konzultaci rezervovat. Při rezervaci mi prosím sdělte, co budete chtít řešit.

V průběhu konzultace se nejprve doptám na vaše požadavky. Po jejich upřesnění se spolu dáme do práce. Já vám zodpovím vaše otázky, poradím, co na vlastním designu máte vylepšit a poradím vám s nastavením aplikace Canva. Pokud budeme řešit vaši tvorbu, vždy vám sdělím upřímnou zpětnou vazbu.

Vše probíhá přes ZOOM a případné sdílení obrazovky, abys viděl/a, co se kde nastavuje a s čím je vhodné jak pohnout.

Záznam konzultace budete mít k dispozici. Zasílám ho zpětně přes Úschovnu.

Konzultace je určená začínajícím grafikům nebo podnikatelům, kteří si tvoří svou grafiku sami.

Je jedno, jakou aplikaci nebo program pro svou tvorbu používáte – v konzultaci se zaměřuji na vaši tvorbu, její vylepšení a detailní zpětnou vazbu.

Pokud potřebujete poradit s nastavením konkrétní aplikace nebo grafického programu, napište mi ještě před objednávkou. Určitě vše neznám a takhle si alespoň ujasníme, jestli jsem schopná ti pomoci. Někde ti mohu alespoň doporučit konkrétního specialistu na danou aplikaci.

Konzultační hodiny mám dané dopředu. Jde o všední dny 13-15 a pak pondělí až čtvrtek od 18 do 20 hodin. Po zaplacení objednávky ti přijde odkaz, kde si můžeš konzultaci rezervovat. Uvedené jsou všechny časy, kdy se ti mohu věnovat a které zatím nejsou obsazené. 

Pokud budeš potřebovat čas, který v nabídce není (např. víkend), napiš mi a domluvíme spolu individuální termín.

Pokud budeš potřebovat čas, který v nabídce není (např. víkend), napiš mi a domluvíme spolu termín individuálně.

Ano, s aplikací Canva sama pracuji velmi často. Také jde o aplikaci, kterou s klienty řeším nejčastěji. 

Pokud ale potřebuješ poradit s jiným grafickým programem, napiš mi dopředu, o jaký jde. Určitě neznám a nepoužívám všechny, ale mohu tě odkázat na někoho jiného.

60 min.

Dle tvých požadavků společně probereme tvůj styl tvorby, dostaneš detailní zpětnou vazbu, tipy jak vše vylepšit nyní i do budoucna a zodpovím tvé otázky.

850,- Kč

Bleskové vylepšení

Krátká grafická konzultace k vylepšení vlastní tvorby.

Ideální v případě, kdy máš grafiku připravenou a jen potřebuješ s někým návrh probrat a/nebo máš otázky k aplikaci Canva.

350,- Kč

60 min.

Dle tvých požadavků společně probereme tvůj styl tvorby, dostaneš detailní zpětnou vazbu, tipy jak vše vylepšit nyní i do budoucna a zodpovím tvé otázky.

850,- Kč