Tvořím pro vás grafické návrhy pro sociální sítě, vektorové ilustrace a opakující se vzory. Aktuálně naleznete v nabídce grafiku pro sociální sítě.

Grafické návrhy na sociální sítě

Všechny své grafické návrhy předávám v grafickém editoru Canva, který je velmi jednoduchý pro uživatele a práci s ním zvládne i úplný laik. To ale neznamená, že všechny šablony pracují pouze s prvky z této aplikace. Prvky často vytvářím mimo Canvu a do aplikace je následně nahrávám, tj. není možné prvky získat jinak než ode mne. 

Šablony vytvářím pro Instagram, Facebook a Pinterest. Pokud byste měli zájem i o jinou síť, neváhejte mne kontaktovat a určitě něco vymyslíme. 

Šablony na Instagram - styl puzzle feed

Šablona na Instagram SHINY RED | Vytvořila Kristýna Vosyková, Nemii

Šablony ve stylu puzzle vytvářím tak, aby na sebe prvky navazovaly mezi jednotlivými příspěvky. Velký důraz kladu na to, aby každý příspěvek bylo možné zveřejnit samostatně a dával smysl, tj. text na sebe může navazovat, ale vždy musí být každý jeho část smysluplná. 

Styl puzzle feed dává smysl pouze při použití na instagramovém profilu. 

Grafické návrhy jsou upravitelné v online editoru Canva. 

Pro detail všech nabízených produktů klikněte na tlačítko níže. 

Šablony na Instagram - Story

Šablona Autumn Story | Vytvořila Kristýna Vosyková, Nemii

Šablony pro Stories (v češtině Příběhy) jsou připraveny v rozměrech ideálních na Instagram a Facebook, tj. 1080 px x 1920 px. Při tvorbě zohledňuji různá zobrazení na mobilních telefonech, tj. na všech typech telefonů by měl být veškerý text viditelný. 

Grafické návrhy jsou upravitelné v online editoru Canva. 

Pro detail všech nabízených produktů klikněte na tlačítko níže.